Weekly Review: Week 9

Weekly Review: Week 9

Pogledajte nedeljnu retrospektivu U20 srpskih igrača iz svih takmičenja širom sveta koji su tokom nedelje imali zapažene nastupe kao i retrospektivu naših igrača koji igraju NCAA .

DOMESTIC COMPETITIONS

dom comp

Nikola Petojević (Vizura – F – 2003) vs Borac  (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
36305/115/65/794240140

 

Filip Branković (Crvena Zvezda – C – 2003) vs  Radnički 1950 (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
30228/101/23/5116321238

 

Nikola Šaranović (Crvena Zvezda – F – 2003) vs Radnički 1950 (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
272410/110/34/874601237

 

Stefan Stefanović (Dynamic – G – 2003) vs Sloga (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
24199/90/01/252610231

 

Ognjen Matović (Crvena Zvezda – F – 2004) vs Partizan (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
38296/95/72/271300235

 

Luka Spasojević (Sloga – G – 2001) vs Mega Bemax (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
40243/74/86/777240331

 

Nikola Petojević (Vizura – F – 2003) vs Borac Zemun (1MRL)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
36359/150/617/1971551536

 

Bogdan Nedeljković (Konstantin – F – 2000) vs Zdravlje (2MLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
403210/133/53/5103461339

 

Aleksandar Langović (OKK Beograd – F/C – 2001) vs Borac (KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
33113/70/25/5121023421

 

WEEKLY LEADERS

1. Nikola Petojević (Vizura – F – 2003) 35
2. Bogdan Nedeljković (Konstantin – F – 2000) 32
3. Bogdan Savić (Sloga – F – 2001) 30
4. Ognjen Matović (Crvena Zvezda – F – 2004) 29
5. Uroš Banjac (Sloboda NS – G – 2001) 28

* leaders per valorization

1. Lazar Maričić (Borac – C – 2003) 18
2. Mateja Mulabdić (Star – F – 2003)
17
3.  Petar Živojinović* (Partizan – F – 2002)
13
4.  Stefan Dabović* (Dynamic – C – 2003) 13
5. Filip Branković* (Crvena Zvezda – C – 2003) 11

* leaders per valorization

1. Nikola Radovanović (Dynamic – G – 2001) 10
2. Luka Spasojević* (Sloga – G – 2001) 7
3. Ognjen Vukas* (Crvena Zvezda – G – 2003) 7
4. Draško Prelević* (Žarkovo – G – 2001) 7
5. Luka Aksentijević* (Sloboda -G -2002) 7

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Nikola Petojević


INTERNATIONAL COMPETITIONS

int comp

TOP PERFORMANCES

Aleksa Vučetić (IBAM – G – 2004) vs PS Karlsruhe LIONS (U16 Germany)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
28329/162/68/1366760229

 

Aleksa Dobrijević (Ratgeber – C – 2000) vs Next Step (EYBL CE Junior)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
332411/180/02/353222424

 

Nemanja Gajić (Oxygen Bassano – F- 2001) vs Gemini (Serie C Italy)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
39163/63/41/171010018

 

WEEKLY LEADERS

1. Andrej Mušicki (Portoroz – G – 2005)  48
2. Aleksa Vučetić (IBAM – G – 2004)
32
3. Vuk Bogunović (Vareze – F – 2004) 28
4.  Aleksa Dobrijević (Ratgeber – C – 2000) 24
5. Stefan Galić (Brescia – F – 2002) 20

* leaders per valorization

1. Aleksa Romanov (Mladost Zemun – F- 2004) 16
2. Pavle Kraljić (Snaefell -C -2000) 15
3. Naum Ivanić (Mladost Zemun -F-2001) 10
4. Ognjen Cocic* (Bayern Munich – G- 2005) 9
5. Branislav Gavrilović* (Mladost Zemun -C -2004) 9

* leaders per valorization

1. Aleksa Kovačević (HARKO Merlins- G- 2002) 9
2. Vuk Radojičić (Jena II – G- 2001)  8
3. Milenko Frganja* (Sloboda 73 – G- 2000) 
7
4. Novak Katić*(Mladost Zemun – G -20047) 7
5. Aleksa Vučetić (IBAM – G – 2004)  6

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Aleksa Vučetić


NCAA

ncaa

TOP PERFORMANCES

Nedeljko Prijović (Maine – F – Jr.) vs Quinnipiac

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
40155/112/63/3622324

 

Stefan Kenić (Chattanooga – F- Jr.) vs Virginia Tech

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
16166/92/32/5400001

 

Miloš Stajčić (Campbell – G- So.) vs East Carolina

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
19115/71/20/1530301

 

WEEKLY LEADERS

1. Stefan Kenić* (Chattanooga – F- Jr.) 16
2. Filip Petrušev* (Gonzaga – F – So.)  16
3. Nedeljko Prijović (Maine – F – Jr.) 15
4. Stevan Krtinić (St. Francis- G- So.) 14
5. Miloš Stajčić (Campbell – G- So.) 11

* leaders per valorization

1. Nedeljko Prijović (Maine – F – Jr.) 9
2. Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.) 7
3. Nick Rakočević (USC – F- Sr.) 6
4. Miloš Stajčić (Campbell – G- So.) 5
5. Stefan Kenić (Chattanooga – F- Jr.) 4

* leaders per valorization

1. Miloš Stajčić* (Campbell – G- So.) 3
2. Nick Rakočević* (USC – F- Sr.) 3
3. Nedeljko Prijović* (Maine – F – Sr.) 2
4. Stevan Krtinić* (St. Francis- G- So.) 2
5. Dimitrije Spasojević* (UMBC – F- Jr.) 2

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Nedeljko Prijović

Share this post

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *