Weekly Review: Week 5

Weekly Review: Week 5

Pogledajte nedeljnu retrospektivu U20 srpskih igrača iz svih takmičenja širom sveta koji su tokom nedelje imali zapažene nastupe kao i retrospektivu naših igrača koji igraju NCAA .

DOMESTIC COMPETITIONS

dom comp

Ognjen Razić (Sloga – G- 2003) vs Konstantin (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
352612/170/42/273531230

 

Nikola Petojević (Vizura – F- 2003) vs NS Basket 07 (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
28198/110/23/4126320234

 

Danilo Labović (Radnički 1950 – G- 2003) vs Borac (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
403112/212/61/378450134

 

Mihailo Milutinović (Mega Bemax – G – 2003) vs Sloboda (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
26228/132/30/0100111324

 

Srđan Popović (Partizan – G – 2003) vs Star (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
39294/114/79/1273021332

 

Luka Spasojević (Sloga – G – 2001) vs Sloboda NS (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
2982/41/31/2410210117

 

Matija Svetozarević (Dinamik- F – 2002) vs Marinos (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
40193/71/1110/1094250415

 

Bogdan Nedeljković (Konstantin- F – 2000) vs Železničar (2. MLS)

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
39165/71/35/6240303

 

Novak Mišković (Žarkovo- C – 2001) vs Barajevo (1. MRL)

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
20157/80/31/2350112

 

Filip Borovićanin (Beko- G – 2004) vs Vizura (1. MRL)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
303713/171/88/10124221347

 

WEEKLY LEADERS

1. Nikola Petojević (Vizura – F – 2003)  39
2. Ognjen Razić (Sloga – G – 2003) 29
3. Matija Svetozarević* (Dinamik – F – 2002) 28
4. Luka Spasojević* (Sloga – G- 2001) 28
5. Mihailo Milutinović (Mega Bemax – G – 2003) 26

* leaders per valorization

1. Matija Gledić (Radnički 1950 – F – 2003)  16
2. Ognjen Razić* (Sloga – G – 2003) 15
3. Vladimir Lazarević* (Borac – C- 2001)
15
4. Bogdan Savić (Sloga – F- 2001) 13
5. Petar Živojinović (Partizan – F- 2002) 12

* leaders per valorization

1. Danilo Labović (Radnički 1950 – G – 2003)  14
2. Marko Andrić (Mega Bemax – G – 2002) 11
3. Đorđe Ćurčić (Borac – G- 2004) 10
4. Luka Spasojević* (Sloga – G- 2001) 8
5. Nikola Marković* (Konstantin -G -2002) 8

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Nikola Petojević


INTERNATIONAL COMPETITIONS

int comp

TOP PERFORMANCES

Ilija Biorac (Next Step – F – 2004) vs Inter Bratislava (EYBL U16 CE)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
30203/64/102/685420121

 

Filip Škobalj (Rostock – F – 2002) vs Metropol Baskets Ruhr (U19 Germany)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
353513/180/09/11192220255

 

Aleksej Pokuševski (Olympiacos B – F- 2001) vs Eleftheroupoli (A2 Greece)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
23197/120/15/5123520332

 

Ognjen Miljković (Next Step – F – 2004) vs Inter Bratislava (EYBL U16 CE)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
26267/113/53/591200034

WEEKLY LEADERS

1. Ilija Biorac (Next Step – F – 2004)  28
2. Vuk Radojičić (Jena – G – 2001)
26
3. Filip Škobalj (Rostock – F – 2002)  25
4.  Uroš Vidosavljević* (SBA- F- 2004) 23
5. Danilo Dabetić* (Next Step – G – 2002 23

* leaders per valorization

1. Lazar Vujić (Next Step – F- 2004)  15
2. Filip Škobalj (Rostock – F – 2002)  13
3. Ilija Biorac (Next Step – F – 2004)  11
4. Tarik Hajrović* (Cesena – C- 2000) 9
5. Ognjen Miljković* (Next Step – F – 2004) 9

* leaders per valorization

1. Ilija Biorac* (Next Step – F – 2004)  6
2. Filip Škobalj*(Rostock – F – 2002) 6
3. Aleksej Pokuševski*(Olympiacos-G-2001) 5
4. Aleksa Kovačević* (Merlins- G- 2002) 5
5. Ognjen Miljković (Next Step – F – 2004) 4

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Ilija Biorac


NCAA

ncaa

TOP PERFORMANCES

Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.) vs North Dakota.

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
40227/150/08/91510311

 

Nick Rakočević (USC – F – Sr.) vs Southern California

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
39165/72/40/053200122

 

Đorđe Dimitrijević (Mercer – G- Sr.) vs Kennesaw St.

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
39165/171/75/6240303

 

Nick Popović (Boston College – C- Sr.) vs Belmont

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
28155/81/32/2310130021

 

Filip Rebrača (North Dakota – F- Jr.) vs Gonzaga

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
33177/150/03/31251424

 

Aleksandar Zečević (Florida Atlantic – F- So.) vs PBAM

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
303310/132/77/916320231

WEEKLY LEADERS

1. Nick Rakočević (USC – F – Sr.) 27
2. Nick Popović (Boston College – C- Sr.) vs Belmont 23
3. Filip Petrušev* (Gonzaga – F – So.)  19
4. Đorđe Dimitrijević*(Mercer – G – Sr.) 19
5. Filip Rebrača* (North Dakota – F- Jr.) 16

* leaders per valorization

1. Nick Rakočević (USC – F – Sr.) 16
2. Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.)  15
3. Filip Rebrača (North Dakota – F- Jr.) 13
4. Đorđe Dimitrijević* (Mercer – G – Sr.) 10
5. Miloš Šupica* (Charlotte – F – Jr.) 10

* leaders per valorization

1. Miloš Jović (Miami – G – Jr.) 5
2. Filip Rebrača* (North Dakota – F- Jr.) 4
3. Đorđe Dimitrijević* (Mercer – G – Sr.) 4
4. Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.)  3
5. Stevan Krtinić (St. Francis- G- So.) 2

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Nick Rakočević

Share this post

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *