Weekly Review: Week 4

Weekly Review: Week 4

Pogledajte nedeljnu retrospektivu U20 srpskih igrača iz svih takmičenja širom sveta, koji su tokom nedelje imali zapažene nastupe.

DOMESTIC COMPETITIONS

dom comp

Nikola Đurišić (Mega Bemax – G – 2004) vs Marinos (U19 Roda Jlss)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
35298/111/510/1192250336

 

Matija Tutunović (Borac – G – 2001) vs  Dinamik (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
28345/96/146/730300232

 

Marko Zečević (Partizan – F – 2003) vs Sloga (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
26163/72/34/4110410126

 

Mihailo Borisavljević (Partizan – C – 2003) vs Sloga (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
16126/60/00/172115126

 

Vuk Borovićanin (Beko – G – 2001) vs Eko Sport (1. MRL)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
31264/73/79/1263320232

 

Dušan Tanasković (Mladost Z – C – 2001) vs Zlatibor (KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
403515/230/55/11911333147

 

WEEKLY LEADERS

1. Matija Tutinović (Borac – G – 2001)  34
2. Nikola Đurišić (Mega Bemax – G – 2004) 29
3. Vuk Borovićanin (Beko – G – 2001) 26
4. Pavle Stepanović (Marinos – C – 2002) 24
5. Dušan Tanasković (Mladost – C – 2001) 22

* leaders per valorization

1. Miodrag Davinić (Konstantin – F – 2003)*  10
2. Aleksa Mladenović* (Mladost Veternik – C – 2003) 10
3. Stefan Stefanović* (Dinamik – G – 2003)
10
4. Aleksandar Langović* (OKK Beograd – F – 2001) 10
5. Stevan Jovanović* (Radnički 1950 – F- 2001) 10

* leaders per valorization

1. Matija Strinić* (Slodes – G – 2000)  8
2. Tanasije Simović (Beko – G – 2002) 8
3. Aleksa Đorđević* (Marinos – G – 2001) 8
4. Matija Svetozarević* (Dynamic – G – 2002) 7
5. Oliver Mijušković*(Eko Sport -G -2000) 7

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Nikola Đurišć


INTERNATIONAL COMPETITIONS

int comp

TOP PERFORMANCES

Tristan Vukčević (Real Madrid B – F – 2003) vs Alcala (Spain EBA)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
272411/110/02/4153212344

 

Pavle Kuzmanović (Primorje 1945 – G – 2000) vs Lovćen (Montenegro)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
32255/74/93/4114213040

 

Aleksa Kovačević (HAKRO Merlins – G- 2002) vs Mannheim (Germany Regionalliga)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
39278/111/58/872161130

WEEKLY LEADERS

1. Danilo Dabetić (Next Step – G – 2002)  22
2. Pavle Kuzmanović (Primorje – G – 2000)
19
3. Predrag Savić (SBA – F – 2004) 17
4.  Tristan Vukčević (Real Madrid B- F- 2003) 14
5. Lazar Šćekić (Orange Academy – C- 2001) 13

* leaders per valorization

1. Lazar Šćekić (Orange Academy – C – 2001)  11
2. Tristan Vukčević (Real Madrid B – F – 2002)  9
3. Aleksej Pokuševski(Olympiacos-G-2001) 7
4. Aleksa Kovačević (HAKRO Merlins – G – 2002) 5
5. Pavle Kuzmanovć (Primorje 1945 -G -2000) 3

* leaders per valorization

1. Aleksa Kovačević (Merlins- G- 2002) 6
2. Pavle Kuzmanović (Primorje 1945- G- 2000) 4
3. Marko Rosić* (UBC/SCM- G- 2005) 3
4. Tristan Vukčević*(Real Madrid B – F -2003) 3
5. Nikola Ivović* (Levallois – F- 2000)  3

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Tristan Vukčević


NCAA

ncaa

TOP PERFORMANCES

Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.) vs Pine Bluff

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
36177/8a1/11/30/0130311329

 

Filip Rebrača (North Dakota – F – So.) vs Crown

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
32185/71/65/637110225

 

Nick Popović (Boton College – C – So.) vs South Fla.

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
30173/43/62/223300420

WEEKLY LEADERS

1. Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.)  25
2. Filip Rebrača (North Dakota – F – So.) 20
3. Nick Popović (Boston College – C – So.) 15
4. Nedeljko Prijović* (Maine – F – Jr.) 11
5. Miloš Šupica* (Charlote – F – Jr.) 11

* leaders per valorization

1. Nedeljko Prijović (Main – F – Ju.) 12
2. Filip Rebrača (North Dakota – F – So.)  11
3. Miloš Šupica (Charlote – F – Jr.) 7
4. Filip Petrušev* (Gonzaga – F – So.) 6
5. Dimitrije Spasojević* (UMBC – F – Jr.) 6

* leaders per valorization

1. Nick Popović (Boston College – C – So.) 4
2. Stevan Krtinić (St.Francis – G – So.)  3
3. Nedeljko Prijović (Maine – F – Sr.) 2
4. Filip Rebrača* (North Dakota – F – So.)  1
5. Djorjde Dimitrijević* (Mercer- G- Se.) 1

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Filip Petrušev

Share this post

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *