Weekly Review: Week 3

Weekly Review: Week 3

Pogledajte nedeljnu retrospektivu U20 srpskih igrača iz svih takmičenja širom sveta, koji su tokom nedelje imali zapažene nastupe. NCAA košarka je takođe krenula i od ove nedelje ćete moći da vidite najbolje učinke srpskih igrača i iz ovog takmičenja.

DOMESTIC COMPETITIONS

dom comp

Danilo Labović (Radnički 1950 – G- 2003) vs Konstantin (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
35205/72/44/586120332

 

Čedomir Matić (Sloboda – F- 2003) vs Vizura (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
28399/95/76/635020148

 

Aleksa Sušić (Borac – G- 2001) vs Sloga (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
14144/52/40/021320115

 

Stefan Todorović (Partizan – G – 2002) vs Marinos (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
24111/22/31/265124124

 

Dimitrije Nikolić (Konstantin – G – 2002) vs Vojvodina (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
35255/84/123/5136150427

 

Matija Belić (Žitko basket – F – 2003) vs Radnički O (1. MRL)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
34171/75/80/094341521

 

Dušan Tanasković (Mladost Z – C – 2001) vs Dunav (KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
26196/141/34/4116223229

 

 

WEEKLY LEADERS

1. Dimitrije Nikolić (Konstantin – G – 2002)  37
2. Bogdan Zimonjić (Dynamic – G – 2003) 29
3. Bogdan Savić (Sloga – F – 2001) 27
4. Čedomir Matić (Sloboda – F- 2003) 26
5. Matija Belić (Žitko basket – F – 2003) 24

* leaders per valorization

1. Aleksa Ivanović (Vojvodina – C – 2002)  15
2. Čedomir Matić (Sloboda – F – 2003) 14
3. Jovan Milosavljević* (Sloga – F- 2003)
13
4. Nikola Radovanović* (Partizan – F- 2003) 13
5. Bogdan Stanković (Konstantin – C- 2001) 12

* leaders per valorization

1. Danilo Labović (Radnički 1950 – G – 2003)  11
2. Mihalo Petrović (Partizan – G – 2003) 10
3. Ognjen Vukas* (C. Zvezda – G- 2003) 8
4. Stefan Stefanović* (Dynamic – G- 2003) 8
5. Vuk Marić*(Sloboda -G -2003) 8

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Dimitrije Nikolić


INTERNATIONAL COMPETITIONS

int comp

TOP PERFORMANCES

Tristan Vukčević (Real Madrid B – F – 2003) vs Distrito Olimpico (Spain EBA)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
402910/130/39/13157330348

 

Filip Škobalj (Rostock – F – 2002) vs Jena (U19 Germany)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
25262/47/91/234430031

 

Aleksej Pokuševski (Olympiacos B – F- 2001) vs Amyntas (A2 Greece)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
292411/180/02/5103100131

 

Bogdan Rutešić (Primorje – F – 2000) vs Teodo Tivat (Erste Liga Montenegro)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
40194/101/38/10914690335

WEEKLY LEADERS

1. Filip Škobalj (Rostock – F – 2002)  26
2. Danilo Dabetić (Next Step – G – 2002)
23
3. Tristan Vukčević (Real Madrid 2 – F – 2003) 21
4.  Marko Rosić (UBC/SCM- G- 2005) 20
5. Nikola Ivović (Levallois – F- 2000) 20

* leaders per valorization

1. Milenko Frganja (Sloboda 73 – G- 2000)  11
2. Filip Škobalj* (Rostock – F – 2002)  7
3. Vuk Bošković* (Student Igokea – F – 2003) 7
4. Bogdan Rutešić (Primorje – F- 2000) 6
5. Aleksej Pokuševski(Olympiacos-G-2001) 5

* leaders per valorization

1. Aleksa Kovačević (Merlins- G- 2002) 8
2. Marko Rosić* (UBC/SCM- G- 2005) 7
3. Ognjen Mićović* (Lovćen- G – 2000) 7
4. Aleksej Pokuševski*(Olympiacos-G-2001) 5
5. Milenko Frganja* (Sloboda 73 – G- 2000)  5

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Filip Škobalj


NCAA

ncaa

TOP PERFORMANCES

Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.) vs Lewis-Clark St.

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
23208/130/13/61520143

 

Balša Koprivica (Florida State – C – Fr.) vs Columbus State

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
32168/110/10/11301104

 

Đorđe Dimitrijević (Mercer – G- Sr.) vs St. Andrews

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
38163/111/59/101042402

 

WEEKLY LEADERS

1. Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.)  22
2. Đorđe Dimitrijević (Mercer – G – Sr.) 9
3. Balša Koprivica (Florida St. – C – Fr.) 8
4. Nedeljko Prijović (Maine – F – Sr.) 6
5. Ivan Hadžić (Canisius – C – So.) 5

* leaders per valorization

1. Balša Koprivica (Florida St. – C – Fr.) 11
2. Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.)  9
3. Đorđe Dimitrijević* (Mercer – G – Sr.) 3
4. Nedeljko Prijović* (Maine – F – Sr.) 3
5. Ivan Hadžić* (Canisius – C – So.) 3

* leaders per valorization

1. Đorđe Dimitrijević (Mercer – G – Sr.) 7
2. Filip Petrušev (Gonzaga – F – So.)  5
3. Nedeljko Prijović (Maine – F – Sr.) 3
4. Balša Koprivica* (Florida St. – C – Fr.) 1
5. Marko Šarenac* (Marshall- F- 2000) 1

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Filip Petrušev

Share this post

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *