Weekly Review: Week 2

Weekly Review: Week 2

Kao i prošle nedelje i ove smo ispratili srpske igrače u domaćim takmičenjima kao i sirom sveta.

DOMESTIC COMPETITIONS

dom comp

TOP PERFORMANCES

Matija Gledić (Radnički 1950 – F- 2003) vs Sloga (U17 Triglav KLS)

MINPTSFGM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
32168/110/10/11301104

 

Strahinja Matić (Sloga – F- 2003) vs Radnički 1950 (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
35298/111/510/1192250336

 

Ilija Milijašević (Dinamik – G- 2004) vs Mega Bemax (U17 Triglav KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
28345/96/146/730300232

 

Nikola Barać (Radnički 1950 – G – 2001) vs Marinos (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
26163/72/34/4110410126

 

Đorđe Božić (Sloboda – G – 2001) vs Borac (U19 Roda JLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
16126/60/00/172115126

 

Luka Jovanović (Konstantin – F – 2000) vs Radnički KG (2. MLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
31264/73/79/1263320232

 

Nemanja Stanković (Radnički KG – G – 2000) vs Konstantin (2. MLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
34227/110/08/1061001228

 

Nemanja Popović (OKK Beograd – F – 2000) vs Tamiš (KLS)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
21144/71/53/793111318

 

WEEKLY LEADERS

1. Ilija Milijašević (Dinamik – G – 2004)  34
2. Marko Vasiljević (Radnički 1950 – G – 2003) 31
3. Strahinja Matić (Sloga – F – 2003) 28
4. Nikola Barać* (Radnički 1950 – G- 2001) 26
5. Đorđe Božić* (Sloboda – G – 2001) 26

* leaders per valorization

1. Ognjen Matović* (Crvena Zvezda – F – 2004)  14
2. Bogdan Savić* (Sloga – F – 2001) 14
3. Vukašin Minić (Konstantin – F- 2003) 13
4. Luka Paunović (Mega Bemax – G- 2002) 12
5. Stevan Jovanović (Radnički 1950 – F- 2001) 11

* leaders per valorization

1. Luka Spasojević (Sloga – G – 2001)  9
2. Uroš Paunović (Partizan – G – 2003) 8
3. Stefan Stefanović (Dinamik – G- 2003) 7
4. Mihailo Mandić* (Konstantin – G- 2001) 6
5. Andrija Bačarević*(Radnički 1950 -G -2001) 6

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Matija Gledić


INTERNATIONAL COMPETITIONS

int comp

TOP PERFORMANCES

Tristan Vukčević (Real Madrid B – F – 2003) vs Aguimes (Spain EBA)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
30190/35/114/434150415

 

Aleksa Kovačević (Harko Merelins 2 – G – 2002) vs TEAM Upring (U19 Germany)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPFEFF
34103/31/21/251320213

 

Dušan Nikolić (Giessen 46ers – G- 2005) vs Young Gladiators (U16 Germany)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
242010/130/00/01112200

 

Bogdan Rutešić (Primorje – F – 2000) vs Danilovgrad (Montenegro Erste League)

MINPTS2PM-A3PM-AFTM-AREBASTSTLTOBLKPF
23258/90/17/9600220

WEEKLY LEADERS

1. Andrej Mušicki (Portorož – G – 2005)  45
2. Tristan Vukčević* (Real Madrid 2 – F – 2003) 30
3. Uroš Vidosavljević* (SBA – F – 2004) 30
4. Danilo Dabetić (Next Step – G – 2002) 21
5. Aleksa Kovačević (Merlins – G – 2002) 20

* leaders per valorization

1. Tristan Vukčević (Real Madrid B – F- 2003)  8
2. Aleksa Kovačević (Merlins – G – 2002) 7
3. Dušan Nikolić (Giessen 46ers – G – 2005) 6
4. Nikola Ivović (Levallois – F- 2000) 5
5. Jovan Savić* (Oldenburg – F- 2002) 4

* leaders per valorization

1. Aleksa Kovačević (Merlins- G- 2002) 8
2. Dušan Nikolić (Giessen 46ers – G – 2005) 5
3. Tristan Vukčević* (Real Madrid B- F – 2003) 3
4. Jovan Savić* (Oldenburg – F – 2002) 3
5. Pavle Kuzmanović* (Primorje- G- 2000) 2

* leaders per valorization

PLAYER OF THE WEEK

Tristan Vukčević

Share this post

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *