Forum

You need to log in to create posts and topics.

Mladje kategorije 2020/2021

12

Tema o mladjim kategorijama za sezonu 2020/2021

Sve o mladjim kategorijama svih uzrasta i svih regiona.

Takmičenja, utakmice, rezultati, turniri,  igrači, klubovi,  prelasci, špekulacije, zapažanja... sve na jednom mestu!

Pozdrav

Da li mozda imate informaciju sta se desava sa Pavletom Stosicem? Iz nekih nepouzdanih izvora nacuo sam da odlazi iz Reala i da bi sledeci klub mogao biti Saragosa, pa me zanima da li tu ima istine ili su to samo price?

Quote from Basket4life on 19. July 2020., 12:32

Pozdrav

Da li mozda imate informaciju sta se desava sa Pavletom Stosicem? Iz nekih nepouzdanih izvora nacuo sam da odlazi iz Reala i da bi sledeci klub mogao biti Saragosa, pa me zanima da li tu ima istine ili su to samo price?

Znaci Real polako krece da cisti...Prvo Nakic, sad Stosic...otpustili su i onog crnogorca Vukcevica...videcemo kakva li sudbina ceka naseg Vukcevica tamo.

Sto se Stosica tice najbolje bi mu bilo da se ne vraca ovde...nek ostane tamo pa makar to bio i neki manji klub. Ovde je raspad sistema!

I bolje je da ide dok ga skroz nisu unistili.

Pozdrav,javljam se iz susjedne Bih i zanima me status u 2005.godistu dvojice momaka iz Kragujevca , Denovica i Filipovica , nije mi jasno kako nijedan od njih nije medju 18 igraca u svom godistu,pogotovo Filipovic.....

Nznam kako mislis dok ganisu unistili, zasto nije Doncic unisten_

Kada govorimo u uništavanju mladih igrača kakvo je stanje kod nas? Šta reći za trenere koji treniraju u renomiranim klubovima, koji  su željni  slave i u trci za njom melju mlade igrače koji su još u razvoju? Dali iko vrši kontrolu nad njima ili su im date odrešene ruke? Bruka šta se dešava. Svaka čast svim trenerima koji vode računa o našoj deci i kod kojih je svaki trening doziran prema uzrastu i potrebama mladih igrača, i koji imaju dušu.

Da li neko zna kada se igraju kvalifikacije za juniorsku i kadetsku ligu, i gde se igraju

da li neko zna kada se igraju kvalifikacioni turniri za juniore i kadete, i ko je sve domaćin tih turnira

kada su kvalifikacioni turniri za juniorsku i kadetsku ligu srbije i ko su domaćini?

12