Forum

You need to log in to create posts and topics.

EP U16, U18, U20

Koliko sam ja upoznat pojavio se Radovanovic, kao i Marko Markovic i Uros Aleksic. Tristana i Stosica nije pustio Real.

Ozbiljno, fina vijest, ako je istinita. Onda su ga pustili ranije , jer je sinoc igrao za Buducnost?

Provereno, bio je Radovanovic ali je ostao samo dva dana zbog utakmice koju je imao.

Quote from PistolPete on 12. novembra 2018., 21:56

Provereno, bio je Radovanovic ali je ostao samo dva dana zbog utakmice koju je imao.

Hvala na korisnim  insajderskim infomacijama.  Nemoj da nam se gubiš. Trebaćeš nam.

Jel može još jedna zloupotreba prisustva,jel se zna je li Tristan konačno naš, bez obzira na sadašnji nedolazak koji je očekivan,jer na ovakve mini pripreme  strani klubovi jako retko puštaju igrače,

Quote from gorki on 13. November 2018., 00:16

Hvala na korisnim  insajderskim infomacijama.  Nemoj da nam se gubiš. Trebaćeš nam.

Jel može još jedna zloupotreba prisustva,jel se zna je li Tristan konačno naš, bez obzira na sadašnji nedolazak koji je očekivan,jer na ovakve mini pripreme  strani klubovi jako retko puštaju igrače,

Tristan je nas 99% , onaj jedan procenat ostavljam cisto jer uvek mogu da se dese neke nepredvidjene okolnosti, ali ono sto je sigurno mali ima zelju da igra za nas. E sad da li ce ga ovi iz Reala pustiti ili ce biti opet nesto kao u slucaju Nakica to vec ne znam.

Ovdje možete pratiti MLRS i RADOVANOVICA

Quote from PistolPete on 13. novembra 2018., 09:56
Quote from gorki on 13. November 2018., 00:16

Tristan je nas 99% , onaj jedan procenat ostavljam cisto jer uvek mogu da se dese neke nepredvidjene okolnosti, ali ono sto je sigurno mali ima zelju da igra za nas. E sad da li ce ga ovi iz Reala pustiti ili ce biti opet nesto kao u slucaju Nakica to vec ne znam.

Sjajna vest. Dakle obezbedili Pokušavskog, Tristana i još ostao jedan kapitalac, Nakić. Još i kad bi i njega rezervisali,bio  bi to stoprocentan uspeh i   pun pogodak saveza, Da ga  nekad i pohvalimo. Pored ovog, još jednu stvar zasad dobro rade,samo da ne stanu,

Uradio sam video Nikole Radovanovića(2003), protiv prvoplasiranog Borca i seniorskoj 1MLRS.
Kod preokreta u zadnjoj četvrtini klačirao je sa 4 trojke i izborio produzetak, gdje su pobjedili. Bio je najbolji igrač elipe.

Trojke iz istrcavanja iz blokova, iz urucenja, iz step back-a, preko ruke... a samo 15 godina... Vrhunski talenat.

PS. Zaboravio si da stavis ono kucanje u kontri na samom pocetku. 🙂

Nisam propustio nijedan poen. Prebroij poene sa mixa, tačno 28. 🙂