Forum

You need to log in to create posts and topics.

Takmicenja mladjih kategorija

Gledao sam, Radnicki je pobedio voljom,borbenoscu a bogami i znanjem.

Cela utakmica (izuzev druge cetvrtne) kontrolisana.

Spoljna linija je apsolutno nadigrala Megu, Labovic dirigent, Vasiljevic se posle slabijeg prvog poluvremena prikljucio i dao neke od kljucnih poena, br.7 Markovic za mene otkrovenje, do sada ga nisam gledao u ovom izdanju. Odbrambeno i napadacki nadigrali protivnike.

Ristic izuzetno koristan i zna svoju ulogu u timu, svaki trener bi ga pozeleo. Uz korektne  role Gledica i Gusevca kao i Glisovica. Sasvim dovoljno za pobedu. Mislim da ce Radnicki pomrsiti jos nekome racune i ako ih "veliki" ne shvate ozbiljno mogu imati ozbiljnih problema.

Kod Mege izuzev donekle Jovica i Vucrovica ostalo nije vredno pomena. Fizicku i visinsku dominaciju nisu uspeli da uspostave iako je to bila ideja sve vreme. Sut spolja katastrofalan a Djurisic,Djapa i Ukrajinac neprimetni. Potpuno zasluzen poraz i prst na celo za buduce utakmice.

Ono sto se meni dojmilo je poseta i atmosfera, mislim da Kragujevac ima nove ljubimce i iako sam iznenadjen brojem gledalaca potpuno sada shvatam zasto dolaze-imaju sta da vide!

Cestitam komsijama Kragujevcanima i samo neka nastave tako, uz Borac su pravo osvezenje!

Gde su sad oni koji su hvalili disciplinovanu igru kadeta Zvezde?Sa grupom akceleranata i bildera, rezultat je u prvom planu(u zadnje vreme i on izostaje), a produkcija ozbiljnih seniorskih igraca je misaona imenica. 1 KLS igrac po generaciji je norma koju su sami postavili.

Cela ideja i Zvezde i Partizana je postizanje što boljeg rezultata u mlađim kategorijama u cilju dobrog marketinga. Podrazumeva se prikupljanje akceleranata, preterano vreme u teretani, pravilan razvoj je nebitan, ionako će sledeće godine prikupiti novu količinu. Ne prave oni odavno igrače, skupljaju ono što je razvijao neko drugi. U seniorima kupe šta mogu da plate.

Ma samo nek se trosi cim je veliki sef odresio kesu, a rezultat je vidljiv kasnije. Prosecni igraci kao Sermadini nas unistavaju kao da su Lebron licno.

Radnicki Kragujevac od sjaja do ocaja u samo 4 dana. Odlicna utakmica protiv Mege, igrali agresivno i timski i sasvim zasluzeno pobedili, a onda juce Dinamik je primenio isti recept na njima. Agresivno u odbrani od pocetka, Labovic totalno odsecen, ostali igraci isto neraspolozeni za igru, dok je Dinamik odigrao timski u napadu, svi igraci su bili ukljuceni, nosioci su vukli a ostali pratili.

Nema vise neporazenih ekipa nakon ovog kola je i Zvezda pala. Svidja mi se to da u ligi ima jedno 6-7 ekipa gde svako svakog moze da dobije, a da se ne radi samo o ekipama iz Beograda. Tu su Borac i Radnicki rame uz rame sa njima i to cini ovu ligu zanimljivom.

Quote from Milan Petrović on 21. februara 2020., 11:55
Quote from Sir Charles on 14. February 2020., 13:54
Quote from Milan Petrović on 14. February 2020., 08:03
Quote from Sir Charles on 13. February 2020., 15:50

Ekipa ako ima super talentovanog pojedinca mora ga staviti u pravi plan i podrediti ekipu njemu. To je prosto tako i moze da se ljuti ko hoce. Preko glave su mi timske igre, timski igraci i glupi sabloni i akcije koje treneri forsiraju do iznemoglosti. Ja hocu da vidim talenat!

Nadam se da si mislio na Stefana Dabovića, jer je on jedini super talentovani pojedinac u dinamiku.

Dok su mu davali lopte, dinamik je razvaljivao zvezdu, a kada su posle loptu preuzeli neki drugi "super talentovani" onda je dinamik počeo da pada u igri

A za trenera dinamika.... ne vredi trošiti reči.

Nisam mislio ni na koga sa te utakmice, nego uopsteno.

A sto se tice konkretno te utakmice i te dve ekipe ni u jednoj nema nijedan SUPER talenat. To je moje neko misljenje. Ima nekoliko talentovanih momaka za dobrim potencijalom da igraju profesionalno kosarku na nekom visem nivou, ali super talenat ne.

Utakmica Dinamik- Zvezda je bila jako losa. Nije bilo puno kosarke za videti. Jednostavno Zvezda je bila manje losija i zato je pobedila.

Mozda za trenera Dinamika ne vredi trositi reci, ali za trenera Zvezde cu ipak napisati koju... Onako ponasanje, urlanje i psovanje igraca, lupanje tablom je pravi primer ulicarskog i nepedagoskog ponasanja. Mozda je cak u svlacionici i delio vaspitne s obzirom da su igraci Zvezde kasnili na drugo poluvreme.  Ne znam odakle ga je Zvezda izvukla, ali ono je stvarno sramotno sta se sve dozvoljava i tolerise!

za Miloša Obrenovića, trenera zvezde (naravno, bez ikakvog opravdavanja njegovog ponašanja)....  krajnje je nekonvecionalni trener za današnje poglede. nije drugar sa igračima, ne priča im priče "o šarenom vrapcu",... svi igrači zvezde znaju gde su došli, ako im se ne sviđa sistem rada, njihov problem, neka napuste... Miloš je učio od najboljeg profesora, željka obradovića,; da je bio bilo koji drugi trener, zvezda bi izgubila od dinamika 20 razlike i on je izborio, na Vaš nekonvecionalan način pobedu, protiv dinamika. Zato, nemojmo o njegovom panašanju... uspeh ispred svega. Naravno, ne opravdavam njegovo ponašanje, ali takođe ne opravdavam ni ponašanje drugih trenera, gde im prosppekti klubova kažu "treneru , odmorio sam se", " da ja uđem u igru, spreman sam," " što me menjaš kada sam ušao u ritam....".  U Zvezdi niko ne sme tako nešto da pomisli, a ni da kaže... U ostalim prospekt klubovima, to stalno čujem, na svakoj utakmici... Zato su meni prko glave ljudi koji kažu da su njima preko glave timske igre, timski igraci i glupi sabloni i akcije koje treneri forsiraju do iznemoglosti. Ja hocu da vidim talenat! TALENAT uz rad uvek ispliva na površinu, i pored Miloša Obrenovića... TALENAT bez rada NIKADA ne ispliva ....a naročito kada su prospekti klubova i zaštićeni kao beli medvedi, kao: đurišić, krstić, milijašević, čurčić, đapa, marjanac...

Немој да претерујеш, не знаш да ли ови момци тренирају само кад морају или буквално живе у сали, не знаш да ли имају проблема ван терена и проблема с телом и слично. С тога немој да превише критикујеш јер не знаш довољно.

Quote from Forsome S on 4. marta 2020., 17:19
Quote from Milan Petrović on 21. februara 2020., 11:55
Quote from Sir Charles on 14. February 2020., 13:54
Quote from Milan Petrović on 14. February 2020., 08:03
Quote from Sir Charles on 13. February 2020., 15:50

Ekipa ako ima super talentovanog pojedinca mora ga staviti u pravi plan i podrediti ekipu njemu. To je prosto tako i moze da se ljuti ko hoce. Preko glave su mi timske igre, timski igraci i glupi sabloni i akcije koje treneri forsiraju do iznemoglosti. Ja hocu da vidim talenat!

Nadam se da si mislio na Stefana Dabovića, jer je on jedini super talentovani pojedinac u dinamiku.

Dok su mu davali lopte, dinamik je razvaljivao zvezdu, a kada su posle loptu preuzeli neki drugi "super talentovani" onda je dinamik počeo da pada u igri

A za trenera dinamika.... ne vredi trošiti reči.

Nisam mislio ni na koga sa te utakmice, nego uopsteno.

A sto se tice konkretno te utakmice i te dve ekipe ni u jednoj nema nijedan SUPER talenat. To je moje neko misljenje. Ima nekoliko talentovanih momaka za dobrim potencijalom da igraju profesionalno kosarku na nekom visem nivou, ali super talenat ne.

Utakmica Dinamik- Zvezda je bila jako losa. Nije bilo puno kosarke za videti. Jednostavno Zvezda je bila manje losija i zato je pobedila.

Mozda za trenera Dinamika ne vredi trositi reci, ali za trenera Zvezde cu ipak napisati koju... Onako ponasanje, urlanje i psovanje igraca, lupanje tablom je pravi primer ulicarskog i nepedagoskog ponasanja. Mozda je cak u svlacionici i delio vaspitne s obzirom da su igraci Zvezde kasnili na drugo poluvreme.  Ne znam odakle ga je Zvezda izvukla, ali ono je stvarno sramotno sta se sve dozvoljava i tolerise!

za Miloša Obrenovića, trenera zvezde (naravno, bez ikakvog opravdavanja njegovog ponašanja)....  krajnje je nekonvecionalni trener za današnje poglede. nije drugar sa igračima, ne priča im priče "o šarenom vrapcu",... svi igrači zvezde znaju gde su došli, ako im se ne sviđa sistem rada, njihov problem, neka napuste... Miloš je učio od najboljeg profesora, željka obradovića,; da je bio bilo koji drugi trener, zvezda bi izgubila od dinamika 20 razlike i on je izborio, na Vaš nekonvecionalan način pobedu, protiv dinamika. Zato, nemojmo o njegovom panašanju... uspeh ispred svega. Naravno, ne opravdavam njegovo ponašanje, ali takođe ne opravdavam ni ponašanje drugih trenera, gde im prosppekti klubova kažu "treneru , odmorio sam se", " da ja uđem u igru, spreman sam," " što me menjaš kada sam ušao u ritam....".  U Zvezdi niko ne sme tako nešto da pomisli, a ni da kaže... U ostalim prospekt klubovima, to stalno čujem, na svakoj utakmici... Zato su meni prko glave ljudi koji kažu da su njima preko glave timske igre, timski igraci i glupi sabloni i akcije koje treneri forsiraju do iznemoglosti. Ja hocu da vidim talenat! TALENAT uz rad uvek ispliva na površinu, i pored Miloša Obrenovića... TALENAT bez rada NIKADA ne ispliva ....a naročito kada su prospekti klubova i zaštićeni kao beli medvedi, kao: đurišić, krstić, milijašević, čurčić, đapa, marjanac...

Немој да претерујеш, не знаш да ли ови момци тренирају само кад морају или буквално живе у сали, не знаш да ли имају проблема ван терена и проблема с телом и слично. С тога немој да превише критикујеш јер не знаш довољно.

košarka je stvar IZBORA a ne MORANJA , nije pitanje života ili smrti. mnogi talentovani igrači nisu uspeli zbog ko zna kojih razloga i na terenu i van terena i problema sa telom, problema sa zdravljem..... teren je džungla, u kojoj samo najjači isplivavaju i uspevaju.

po meni, najvažnije je zdravlje dece

a što se tiče kritikovanja, jer ne znam dovoljno, ZNAM koliko je to potrebno, oko beogradskih timova koji se takmiče u kadetskoj ligi Srbije, jer mi je to hobi, a pomalo i posao

a što se tiče utakmice partizan - zvezda, napokon je neko pokazao zube zvezdi. agresivna igra u napadu i u odbrani od prvog do zadnjeg trenutka utakmice i tu je ključ uspeha svake ekipe protiv zvezde. dinamik nije uspeo (da ne spominjm ponovo krivca- po meni), partizan jeste. sada je borac na potezu, zna formulu.

Ma Zvezda je jak tim sta god mislili,iako nisam zvezdas !

Gledao sam sve utakmice od prve  I jedan poraz ,to je sasvim ok.

SAMO DA IMAJU NORMALNIJEG TRENERA,JA NEZNAM NA STA ONO LICI I ODAKLE GA IZVUKOSE!!!ONA DERNJAVA I URLIKANJE JE DNO DNA.KAKO KLUB ONO DOZVOLJAVA ONAKO PONASANJE .

BRUKA I SRAMOTA ZA CEO KLUB , I BLATI JEDNO TAKO VELIKO IME I TIM. Z V E Z D A

O treneru zvezde imalo bi se dosta toga reći sa pedagoške strane ali što se tiče struke  ne treba vam mišljenje stručnjaka samo pogledajte tabelu

Zar nije logicno da za vreme vanrednog stanja otkljucate sajt? Pogotovo sto nema takmicenja i nikakvih izmena. Kada prodje vanredno stanje i pocnu takmicenja vi ga ponovo zakljucajte, time bi samo povecali citanost i stekli zahvalnost vasih vernih pratilaca, Pozdrav i dobro zdravlje.